Ви потрапили на Блог вчителя англійської мови Чілій Володимира Анатолійовича

English For Baby

Англійський для дітей
English for Baby

Англійський для початківців            Багато батьків розуміють необхідність вивчення англійської мови дітьми в ранньому віці (до 7 років).  І незважаючи на те, що англійська для малят стає все більш необхідним, приступити до занять батьки іноді ніяк не наважуються - не знають як. Отже, сьогодні ми розглянемо деякі підходи і способи вивчення англійської мови дітьми і Ви дізнаєтеся, як навчити дитину англійської.
1.The English Channel "Baby TV". www.babytv.com
Чудовий дитячий канал англійською, який, як магніт, притягує дітей незалежно від віку. Не знаючи і не розуміючи, про що говорять герої англійських передач, діти сидять перед екраном, повністю поглинені тим, що відбувається, пасивно вбираючи короткі англійські фрази, слова, питання. Безумовно, батькам потрібно бути поруч, адже основний тягар ляже на них: коротко коментувати що відбувається, записувати корисні фрази в блокнот, з тим, щоб потім відпрацювати їх з дитиною в схожих ситуаціях. Англійська мова героїв досить зрозуміла, хоч і без субтитрів. "Emma's Theatre", "Charlie and the numbers" і багато-багато інших програм - таких цікавих і таких захоплюючих!
2.Вірші, пісні та книги англійською для дітей (і не тільки) у відео форматі заспокоять самого примхливого дитини.http://www.oxfordowl.co.uk/
3.Англійська з Хрюшею і Степашкою.http://peekaboo.wmsite.ru/files/obuchajuschee-video/anglijskij-vmeste-s-hrjushej-i/
Багатьма улюблені герої «На добраніч, малюки» Хрюша, Степашка, Каркуша, Філя разом з тіткою Юлею в самій простій і доступній формі, починаючи з самих азів пропонують Вам цілу серію уроків з англійської мови.
4.Мультфільми на англійській.http://www.english-cartoons.com/
Можна починати дивитися в будь-якому віці. Наприклад, серії про Muzzy, Pippi Longstocking, Peppa Pig і багато інших. Ваша дитина сам Вам підкаже, що йому більше подобається. Повертайтеся до цих серіям знову і знову - не помітите самі, як почнете співати англійські пісеньки з мультфільмів і цитувати героїв!http://www.english-cartoons.ru/

Англійський алфавіт для Baby - відеорозучалки

описание
              На заняттях, з учителем, самі до себе в дома,здрузями. Пісні сприяють запам’ятовуванню лексики, граматичних конструкцій, а також допомагають виробити вимову і ритм. Знов-таки: перш ніж співати, важливо розібрати пісню, аби розуміти, що співаєте. І співайте улюблені пісні – це найефективніший спосіб їх завчити і запам’ятати.Англійська для дітей, незалежно від віку, вже давно стала значущою частиною дошкільного виховання і необхідним предметом для дітей-школярів. Зараз практично всі батьки замислюються над тим, як навчити дитину англійської мови і коли краще починати заняття з англійської з малюками. Пісні, загадки, віршики, короткі відео, аудіо-казки з самих ранніх років оточують сучасну дитини. Вірші та пісні англійською для дітей в епоху стрімкого розвитку сучасних технологій можуть здатися явищем старомодним і непотрібним. Але це тільки на перший погляд. Вірші та пісні розвивають пам'ять дитини, уяву, слух, розширюють словниковий запас, а вірші та пісні англійською для дітей ще й допомагають зрозуміти певні граматичні конструкції, знайомлять з культурою, звичками, традиціями англійців і їх сімей, що завжди додає колориту, самобутності і оригінальності в процес вивчення англійської мови.

Музичне  відео про дні тижня
 

Музичне  відео про кольори

Немає коментарів:

Дописати коментар