Ви потрапили на Блог вчителя англійської мови Чілій Володимира Анатолійовича

Про мене

Чілій Володимир Анатолійович

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст І категорії
Стаж – 9 років
Освіта – дві вищі
1. Рівненський міжнародний економіко-гуманітраний університет ім. акад. С.Я.Дем'янчука.
2. Рівненський національний університет водного господарства та природокористування. 
Фах – 1. Вчитель англійської мови.
                2. Менеджер-економіст.
Місце роботи – Шепетівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Хмельницької області

Доброго дня!
Я вітаю Вас на своєму сайті!
Мене звуть Володимир. Якщо Ви завітали на мою сторінку, то я припускаю, що Ви можете бути такою ж не байдужою до англійської мови людиною, як я!
Щодо мене, то моя STORY з англійською розпочалася приблизно 23 роки тому, коли я вперше потрапив на урок з цього предмету у Шепетівській ЗОШ №7. Я і досі не знаю, чому саме англійська заволоділа моїм серцем, але це так. Мені дуже подобалось в позаурочний час читати підручник, тексти для домашнього читання, перекладати їх і створювати свій власний хелпер-словничок. Уже навчаючись у шостому класі, я точно знав, що моя майбутня професія буде пов’язана з англійською мовою. Тому коли в 2003 році я закінчив школу до якого вузу вступати, питання не стояло. Факультет історико-філологічний, спеціальність англійська мова Міжнародного економіко-гуманітарного університету м.Рівного став моєю другою домівкою на 5 років. І ось він довгоочікуваний диплом спеціаліста! Подальша доля привела мене до місця моєї постійної роботи – Шепетівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Хмельницької області. Пропрацювавши 9 років у цьому закладі, можу сказати, що, як кажуть мої учні, уроки тримаються на трьох китах: досконале знання мови, неабияке почуття гумору і просте дружнє спілкування з учнями.
Так, я дійсно люблю пояснювати явища «своїми» словами, наводити прості життєві приклади, бо абсолютно згоден в цьому плані з А. Ейнштейном, який сказав, що «якщо Ви не можете пояснити матеріал просто, «своїми» словами – то Ви і самі не розумієте його до кінця».
Ну а що стосується гумору, то це моя ще одна стихія. Без жартів життя нудне! На щастя, школа – це те місце, де завжди можна чути сміх і бачити посмішки. Як на мене, таке місце роботи найкраще! Ти ділишся з учнями своєю позитивною енергією, а вони – з тобою. Хтось може запитати: де джерело такої енергетики? Розповім і про це. Здоровий спосіб життя, люблю прогулянки, природу, ліс, річку, шашлики та спілкування з порядними людьми. Я – весела людина, мені важко бути в поганому настрої, тому я завжди «на позитиві».
Отже, приєднуйтесь разом зі мною до цікавого світу англійської мови! Англійська плюс гумор – непоганий мікс! Ви так не думаєте?!!

Немає коментарів:

Дописати коментар